GezginFest

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Positive A Digital Approach
Özgürlükçü ruhunuzu ortaya çıkarmak için GezginFest'in içeriklerini takip edin.

Gençlerin festival ruhunu her an her yerde yaşamaları amacıyla geliştirilen GezginFest mobil uygulaması özgürce yaşamanın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Gençlerin toplu bir şekilde eğlenmelerini sağlayan festivaller ile ilgili tüm bilgiler anında akıllı cihazınızda yer alacak. Ozora, Tomorrowland, Sziget, Balaton, Open Air; yıllarca dünyayı festival festival arşınlamış muhteşem bir ekiple, Gezgin Fest artık hazır.

Eğlence, müzik, dans ve arkadaşlığın her yerde olduğunu yansıtan Festival ruhu içinizden eksik olmasın. Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleşen büyük festivaller hakkında detaylı bilgi kaynağı arıyorsanız GezginFest'i Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanacağınız ve yaklaşan festivaller hakkında size bilgi verecek gelişmiş bir eğlence uygulamasıdır. 

Kulağınızı müziğe verin ve sınırsız bir şekilde dans etmenin büyüsüne kendinizi bırakın. Festivallerin yanı sıra yaklaşan konser bilgileri ve şehrinizdeki etkinliklere dair bilgiler anında akıllı cihazınızda yer alıyor. GezginFest mobil uygulaması gerçekleşecek olan festival alanının adresine ve iletişim bilgilerimize kolayca ulaşır.

Sonunda da size yol tarifi sunar. Böylelikle alana kolayca gidebilirsiniz. Sahne alacak müzik gruplarına ve şarkılara göz atın. Eşlik etmek için parçaları dinleyin ve ezberleyin. GezginFest mobil uygulaması ile özgürce eğleneceğiniz etkinlikler keşfetmek ve katılmak çok kolay. 

 

GezginFest indir